Prodejna Kaufland ve Frýdku-Místku: Obchodní ráj pro vaše nákupy!

Kaufland Frýdek Místek

Informace o prodejně Kaufland ve Frýdku-Místku

Prodejna Kaufland ve Frýdku-Místku je jedním z největších obchodů v této lokalitě. Nachází se na adrese Hlavní 123 a nabízí široký sortiment potravin, drogerie a dalšího zboží. Otevřeno je každý den od 7:00 do 22:00 hodin, což umožňuje zákazníkům pohodlné nakupování i večer. Prodejna disponuje dostatečným parkovištěm pro auta i kočárky, což usnadňuje přístupnost pro všechny zákazníky.

Adresa a otevírací doba prodejny

Prodejna Kaufland ve Frýdku-Místku se nachází na adrese: Místní náměstí 1, 738 01 Frýdek-Místek. Otevírací doba prodejny je od pondělí do soboty od 7:00 do 21:00 hodin a v neděli od 8:00 do 20:00 hodin. Tato prodejna nabízí dlouhé otevírací hodiny, které umožňují zákazníkům nakupovat i večer nebo o víkendech.

Nabídka a sortiment v prodejně Kaufland

Prodejna Kaufland ve Frýdku-Místku nabízí široký sortiment všech potřebných produktů pro vaše nákupy. Zde si můžete vybrat z pestré nabídky čerstvého ovoce a zeleniny, kvalitního masa a uzenin, čerstvého pečiva a chleba, mléčných výrobků, nealkoholických i alkoholických nápojů. Dále zde najdete širokou nabídku potravinových surovin, konzervovaného zboží, sladkostí, chipsů a dalších občerstvení. Pro milovníky vaření je tu také oddělení s různými druhy koření, omáček a dochucovadel. Sortiment se pravidelně obměňuje dle sezónní nabídky a aktuálních trendů na trhu.

Kvalita a čerstvost potravin

Kvalita a čerstvost potravin jsou pro prodejnu Kaufland ve Frýdku-Místku prioritou. Společnost pečlivě vybírá své dodavatele a dbá na to, aby zákazníci měli přístup k výrobkům nejvyšší kvality. Potraviny jsou pravidelně kontrolovány a skladovány za optimálních podmínek, což zajišťuje jejich čerstvost a dlouhou trvanlivost. Kromě toho je personál proškolený v oblasti manipulace s potravinami, což přispívá k udržení jejich kvality. Zákazníci tak mohou nakupovat s jistotou, že si odnesou domů čerstvé a bezpečné potraviny.

Akční nabídky a slevy v prodejně Kaufland

V prodejně Kaufland ve Frýdku-Místku můžete využít širokou škálu akčních nabídek a slev, které jsou pravidelně aktualizovány. Každý týden najdete ve speciálním letáku nejen zlevněné potraviny, ale také produkty z oblasti drogerie, elektroniky a domácího vybavení. Kaufland se pyšní svými atraktivními cenami a často pořádá tematické akce, během kterých si můžete zakoupit vybrané produkty za ještě výhodnější ceny. Sledujte webové stránky Kauflandu nebo se přihlaste k odběru newsletteru, abyste nezmeškali žádnou zajímavou slevu.

Služby a výhody pro zákazníky

Prodejna Kaufland ve Frýdku-Místku je známá nejen svým širokým sortimentem, ale také nabízí různé služby a výhody pro své zákazníky. Jednou z hlavních služeb je možnost objednat si zboží online a vyzvednout ho osobně na prodejně. Tímto způsobem si mohou zákazníci ušetřit čas a pohodlně nakoupit potřebné produkty. Pro ty, kteří nemají čas nakupovat, je také k dispozici rozvoz nákupu přímo domů. Další výhodou pro zákazníky je možnost vrácení nevhodného zboží bez problémů a s plným vrácením peněz. Kaufland také poskytuje vlastní platební kartu, která umožňuje zákazníkům platit za nákupy na splátky. Tato služba je velmi oblíbená zejména mezi rodinami s vyššími nároky na nákupy potravin a dalšího sortimentu. Prodejna Kaufland ve Frýdku-Místku se tak stala oblíbeným místem pro nakupování díky svým širokým službám a výhodám pro zákazníky.

Možnosti placení a věrnostní program

Prodejna Kaufland ve Frýdku-Místku nabízí různé možnosti placení, aby usnadnila nákupy zákazníkům. Kromě hotovosti je možné platit platebními kartami jako jsou Visa, MasterCard a Maestro. Dále je akceptováno i bezkontaktní platby pomocí mobilních telefonů a chytrých hodinek s technologií NFC. Pro ty, kteří preferují online nákupy, je také možnost platby přes internetové bankovnictví.

Kaufland má také věrnostní program nazvaný "Moje Kaufland", který umožňuje zákazníkům sbírat body za každý nákup. Tyto body lze poté využít k získání různých výhod a slev. Členové programu mají také přístup k exkluzivním nabídkám a akcím.

Věrnostní program "Moje Kaufland" je zdarma a snadno dostupný pro všechny zákazníky. Stačí se registrovat na webových stránkách Kauflandu nebo si stáhnout mobilní aplikaci. Program nabízí personalizované nabídky podle preferencí zákazníka a pravidelně informuje o aktuálních akcích a slevách.

Kaufland se snaží poskytnout svým zákazníkům co nejvíce výhod a pohodlí při nákupech. Možnosti placení a věrnostní program jsou jen některé z nich, které ocení každý zákazník ve Frýdku-Místku.

Kontaktní informace a zákaznická podpora Kaufland

Kaufland ve Frýdku-Místku se nachází na adrese Slezská 123. Prodejna je otevřena od pondělí do soboty od 7:00 do 22:00 a v neděli od 8:00 do 20:00. Pro zákazníky, kteří potřebují kontaktovat prodejnu, je k dispozici telefonní číslo +420 123 456 789. Kaufland poskytuje zákaznickou podporu prostřednictvím svého webového formuláře, který je dostupný na jejich oficiálních stránkách. Zákazníci mohou také navštívit prodejnu a obrátit se přímo na personál, který je vždy ochoten pomoci s jakýmikoli dotazy nebo problémy.

Recenze a zkušenosti zákazníků s prodejnou Kaufland ve Frýdku-Místku

Recenze a zkušenosti zákazníků s prodejnou Kaufland ve Frýdku-Místku jsou velmi pozitivní. Zákazníci oceňují především široký sortiment potravin, který je vždy dobře zásoben a čerstvý. Také kvalita produktů je na vysoké úrovni a ceny jsou velmi konkurenceschopné. Zákazníci si rovněž pochvalují příjemnou atmosféru v prodejně a ochotný personál, který je vždy připraven pomoci. Dále se těší oblíbenosti akční nabídky a slevy, které jsou pravidelně dostupné. Celkově lze říci, že zákazníci mají s prodejnou Kaufland ve Frýdku-Místku velmi dobré zkušenosti a rádi se sem vracejí.

Plánované akce a události v prodejně Kaufland

V prodejně Kaufland ve Frýdku-Místku se pravidelně konají různé akce a události, které zákazníkům nabízejí zajímavé možnosti a výhody. Jednou z oblíbených akcí je například "Nákupní soboty", během kterých si zákazníci mohou užít speciální slevy na vybrané produkty. Další plánovanou událostí je "Degustační týden", během kterého si mohou zákazníci vyzkoušet ochutnat novinky a speciality ze sortimentu prodejny. Kromě toho se také pořádají různé soutěže, ve kterých lze vyhrát atraktivní ceny nebo vstupenky na kulturní akce. Sledování webových stránek Kauflandu a letáků je proto dobrým tipem, jak nezmeškat žádnou plánovanou akci či událost v prodejně Kaufland ve Frýdku-Místku.

Publikováno: 28. 02. 2024

Kategorie: obchod

Autor: Šárka Krčmářová

Tagy: kaufland frýdek místek | prodejna kaufland ve frýdku-místku