Tesco Letňany: Oblíbený potravinový řetězec s širokým sortimentem

Tesco Letňany

Historie a vznik Tesco Letňany

Tesco Letňany je oblíbeným potravinovým řetězcem v Praze, který má dlouhou historii. Obchod byl otevřen v roce 2001 a od té doby se stal nedílnou součástí nákupního centra Letňany. Tesco je britská společnost, která se postupně rozšířila po celém světě a dnes patří mezi největší maloobchodní řetězce na světě. Tesco Letňany nabízí zákazníkům široký sortiment potravin, drogerie a dalších služeb za přijatelné ceny. Díky strategické poloze v nákupním centru je obchod snadno dostupný pro zákazníky jak autem, tak i veřejnou dopravou.

Sortiment potravin a služeb nabízených v Tesco Letňany

Sortiment potravin a služeb nabízených v Tesco Letňany je široký a pestrý. Zákazníci zde naleznou čerstvé ovoce a zeleninu, mléčné výrobky, pečivo, maso, uzeniny, ale i bio produkty a bezlepkové varianty. Kromě potravinového sortimentu nabízí Tesco Letňany také drogerii s kosmetikou, drogistickými potřebami a čisticími prostředky. Pro zákazníky je k dispozici také oddělení s alkoholickými nápoji, nealkoholickými nápoji a lahůdkami. Široká nabídka výrobků uspokojí různorodé potřeby zákazníků každého věku a vkusu.

Akční nabídky a slevy v obchodě

V obchodě Tesco Letňany mohou zákazníci pravidelně využívat akční nabídky a slevy na různé produkty. Každý týden je k dispozici široká škála zboží za zvýhodněné ceny, včetně čerstvého ovoce a zeleniny, pečiva, mléčných výrobků a dalších potravin. Kromě toho se konají speciální akce jako například "Nákupní festival", během kterého jsou některé produkty dostupné se slevou až 50 %. Díky pravidelným akcím mají zákazníci možnost nakoupit kvalitní produkty za výhodné ceny.

Informace o otevírací době a kontaktní údaje

Tesco Letňany je otevřeno denně od 7:00 do 22:00 hodin, což znamená, že zákazníci mají širokou možnost nakupovat v obchodě i ve večerních hodinách. Pro ty, kteří preferují nákupy online, je k dispozici také internetový obchod s možností doručení zboží až domů. Pro kontaktování Tesco Letňany můžete využít telefonní číslo +420 123 456 789 nebo se obrátit na jejich webové stránky www.tesco.cz, kde naleznete další informace o sortimentu a aktuálních akčních nabídkách.

Recenze zákazníků a jejich zkušenosti s nákupy v Tesco Letňany

Zákazníci Tesco Letňany oceňují široký sortiment potravin a dalších produktů, které obchod nabízí. Mnozí z nich chválí přívětivý personál, který je ochotný pomoci s výběrem nebo poradenstvím. Někteří zákazníci také pozitivně hodnotí časté akční nabídky a slevy, díky nimž mohou ušetřit při nákupech. Vzhledem k dobré dostupnosti a parkovacím možnostem je Tesco Letňany oblíbenou destinací pro rodinné nákupy. Celkově jsou zkušenosti zákazníků s návštěvami tohoto obchodu velmi pozitivní.

Publikováno: 25. 03. 2024

Kategorie: potraviny

Autor: Gabriela Jiroušková

Tagy: tesco letňany | obchodní řetězec