Rozmazlujte svou pokožku s Dove: Tipy pro krásu

Dove

Historie značky Dove

Značka Dove spatřila světlo světa v roce 1957 v USA. Tehdy společnost Lever Brothers uvedla na trh své ikonické bílé mýdlo, které slibovalo jemnější a hydratačnější mytí než běžná mýdla. Dove si rychle získalo oblibu a brzy expandovalo do dalších kategorií produktů péče o tělo, jako jsou sprchové gely, deodoranty a tělová mléka. V průběhu let se Dove stalo symbolem krásy pro všechny ženy bez ohledu na věk, barvu pleti či postavu. Značka je známá svými kampaněmi, které boří stereotypy krásy a podporují sebevědomí žen.

Filozofie péče o krásu

Péče o krásu přesahuje pouhé nanášení krémů a líčení. Je to filozofie, životní styl, který oslavuje individualitu a podporuje sebevědomí. Jde o nalezení harmonie mezi vnějším vzhledem a vnitřním pocitem. Krása pramení ze zdraví, proto je důležitá vyvážená strava, dostatek pohybu a duševní pohoda.

Filozofie péče o krásu se nezaměřuje na nedokonalosti, ale na zdůraznění jedinečných rysů. Nejde o kopírování trendů, ale o objevování toho, co nám sluší a v čem se cítíme dobře. Pravá krása září zevnitř a je odrazem naší osobnosti, energie a vitality.

Produktové řady Dove

Dove nabízí širokou škálu produktů péče o tělo rozdělených do několika řad, z nichž každá se zaměřuje na specifické potřeby.

Dove Original, s ikonickým krémovým složením, je základem pro hydrataci a jemnost. Pro suchou pokožku je tu řada Dove DermaSeries s klinicky testovanými produkty. Dove Go Fresh osvěží smysly svěžími vůněmi, zatímco Dove Nourishing Secrets se inspiruje rituály krásy z celého světa.

Pro muže je určena řada Dove Men+Care s produkty šetrnými k pokožce a příjemnými pánskými vůněmi.

Ikonický krém Dove

Dove krém je už desítky let synonymem pro jemnou a hydratovanou pokožku. Jeho bohatá a krémová textura zanechává pokožku hebkou a pružnou, a to díky své unikátní receptuře s ¼ hydratačního krému. Dove krém není jen tak obyčejný tělový krém, je to zkrášlující rituál, který si zamilovaly miliony žen po celém světě. Jeho jemné složení je vhodné pro všechny typy pleti, dokonce i pro tu nejcitlivější. Ať už ho použijete po sprchování, koupeli nebo jen tak pro extra hydrataci během dne, Dove krém vám vždy dodá pocit komfortu a hebkosti.

Dove a sebevědomí žen

Značka Dove se dlouhodobě snaží posilovat sebevědomí žen a dívek po celém světě. Věří, že krása by měla být zdrojem sebevědomí, ne úzkosti. Prostřednictvím svých kampaní a projektů bojuje proti nerealistickým standardům krásy prezentovaným v médiích a podporuje ženy v tom, aby se cítily dobře ve svém těle.

Dove realizuje workshopy a programy zaměřené na budování sebevědomí u mladých dívek. Učí je mít se rády takové, jaké jsou, a odolávat tlaku na dokonalost. Značka se také aktivně zapojuje do diskuzí o vlivu sociálních sítí na vnímání vlastního těla a podporuje zdravý a vyvážený přístup k online světu.

Udržitelnost a Dove

Značka Dove si uvědomuje svou odpovědnost vůči planetě a prosazuje principy udržitelnosti v celé své činnosti. Zaměřuje se na snižování dopadu na životní prostředí v rámci celého životního cyklu produktů, od výroby až po likvidaci obalů. Dove se zavázala k používání recyklovatelných obalů a snižování uhlíkové stopy. Dále podporuje organizace a iniciativy zaměřené na ochranu vodních zdrojů a bojuje proti plastovému odpadu v oceánech.

Dove v České republice

Česká republika, s bohatou historií a rozmanitou krajinou, nabízí nepřeberné množství míst k objevování. Ať už vás lákají majestátní hrady a zámky, malebná historická města, panenská příroda nebo moderní architektura, v Česku si přijde na své každý.

Milovníci historie by si neměli nechat ujít návštěvu Prahy, Českého Krumlova, Kutné Hory nebo Telče, které se pyšní zachovalými památkami zapsanými na seznamu UNESCO. Pro ty, kteří touží po klidu a relaxaci, jsou ideální Krkonoše, Šumava, České Švýcarsko nebo Moravský kras s unikátními skalními útvary a jeskyněmi.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli část Česka, čeká vás nezapomenutelný zážitek.

Publikováno: 19. 06. 2024

Kategorie: krása

Autor: Lucie Navrátilová

Tagy: dove | značka kosmetiky